| rrrrrrrr a întrebat:

Hey:X As vrea sa fac un cadou celei mai bune prietene.Nu stiu nu am idee ce sa-i iau...PS: ii plac foarte mult hainele, bijuteriile, pantofi si ceva facut de mine x-( dar nu am idee App are 15 anibig grincrying

3 răspunsuri:
| Mada4ghn a răspuns:

Eee.pai ai putea sa te duci cu ea in magazin sa ii cumperi ceva...sau sa faci cateva bratari handmadehappy

| crooxel a răspuns:

Ia-ti de pe net sau din mall argila fimo(nu te speria e ca o plastilina)si fa-i ceva... margele din care a-i fai o bratara dar sincer cred ca s-ar bucura de ceva ce sa va placa la amandoua.si pe langa asta cumpara-i ceva tricou sau bluza care sti ca-i place

| ammy_3809 a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un tricou personalizt cu poza cu voi ori numai cu ea ori numai cu tine!