| NeverSayNowXD a întrebat:

vreau sa stiu daca de la taieturile cu tama raman cicatrici. Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Eu zic să le faci mai adânc, să fii sigur.

| NeverSayNowXD explică (pentru Vans):

Eu zic sa nu mai iei oamenii peste picior happy

| Vans a răspuns (pentru NeverSayNowXD):

Ok, o să-i iau peste mână.

| NeverSayNowXD explică (pentru Vans):

laughingEsti tare

| Hexiled a răspuns:

Nu raman cicatrici pe viata pielea se regenereaza funda?

| VladHelp a răspuns:

Cateodata. Doar daca taietura este adanca.

| JoeAlb a răspuns:

Depinde intr-adevar cat de adanca e taietura. Problema e ca raman si se vad foarte urat si indiferent daca treci peste acel moment, oamenii s-ar putea sa te judece in continuare doar vazandu-ti bratele.

In primele faze de rana, e bine sa cauti unguente ce ar ajuta pielea sa se regenereze. Doctorii, chiar si in Romania, mai lucreaza de curand chiar si cu veninul de albine care ajuta foarte mult impotriva cicatricilor.

| NeverSayNowXD explică (pentru JoeAlb):

Crema de maini e buna? sau caut altceva?

| tragic a răspuns:

Da,raman. Nu te taia, cauta alt mod prin care sa-ti descarci nervii.

| Anonimcul a răspuns:

Ramiine dor un semn mic!>!