| andreea2121 a întrebat:

Hey TPU... vreau sa va spun povestea mea big grin!
Sunt clasa a 7-a si am vorbit cu un baiat de a 11-a... vorbeam cam 3 ore pe zi mentionez eu ii dadeam beep (el ma suna)!
Intro zi mi-a spus ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine ca l-am facut prost, dar nu este adevarat..Am incercat sa vorbesc cu el dar imi spune ca nu mai are ce discuta cu minebig grin
Nu imi raspunde nici la mesaje si nici pe facebookhappy VA ROG MULT SPUNETI'MI CE SA FAC SA MA INPAC CU ELbig grin
urgent puppy dog eyes funda+vot

7 răspunsuri:
| Twixi a răspuns:

Pisico,esti clasa a-7-a,cauta-ti ceva de tine! Lasa fanteziile cu baieti mai mari. (Un sfat :alta data incearca sa scrii corect)

| MihaiGe a răspuns:

Vorbeste cu el, cand il vezi profita de ocazie, fai ochi dulci, daca ii este greu ajuta-l.
Bafta!

| TeenagexD a răspuns:

Pai spune-i adevarul.
Nu l-ai facut prost.
Tu il iubesti si nu ai zice niciodata asa ceva.
Incearca sa pui semne precum : " puppy dog eyes love struck

| andreea2121 explică (pentru TeenagexD):

I'am spus.nu am spus si multe alte chestii dar nu ma intelegecrying

| andreea2121 explică (pentru TeenagexD):

Am incercat dar... nu ma credewinking!

| ANDREUTZICA a răspuns:

Poi zii printru'n mesaj ce ai de zis sh poate il va citi... happy

| Loser8299 a răspuns (pentru ANDREUTZICA):

Sa speram ca scrie mai bine ca tine.