| muziclive a întrebat:

HEY! Vii s.a intamplat vreodata sa fiti indragostiti de o vedeta? Dau un exemplu, fanele lui JUSTIN BIEBER...cel mai bun raspuns... funda

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Nu e nimic anormal în asta, dar e doar ceva temporar care trece cu timpul.

| muziclive explică (pentru LoveSleep):

Temporar zici? Eu sunt inebunita dupa DORIAN POPA de 1 an....bine mi.a mai trecut, iar au aparut "sentimentele", dar acum m.am cam potolit!

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

laughing Eu nu ma indragostesc la propriu de aceste personaje mondene ci de felul lor de afii. Mie de exemplu imi place Simon Baker deoarece caracterul Patrick Jane pe care acesta il joaca e unul prea genial. Mai imi plac cantareti, sunt destui. Nu pot zice ca sunt "indragostit" ci doar ii apreciez.

| Doub a răspuns:

De ce m-as indragosti de o "vedeta"? Am lucruri mai bune de facut.smug

| kyliejenner a răspuns:

Il apreciez foarte mult pe Justin Bieber, dar nu sunt indragostita de el, deoarece nu il cunosc personal, insa imi este "drag" la un nivel de artist- fan laughing

| Morrígu a răspuns:

Hm, indragostita nu; dar il admir considerabil pe Ville Valo.

| emmaemilia a răspuns:

Sincer nu, dar am prietene care s-au indragostit de vedete in copilarie, nu-ti fa griji o sa-ti treca dupa o luna -doua maxim

| AleAlexandraIdk a răspuns:

Oh da, am fost indragostita/innebunita de Anse Elgort, care juca intr-un film cu o actrita "urata" * dupa parerea mea* si eram geloasa pe aia rolling on the floor Bine, acum ceva timp, acum m-am "linistit "

| deny1230 a răspuns:

E cumva intrebare capcana? o.O

| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Da, mie mi s-a întâmplat, eram înnebunită după Zac Efron, după mi-am dat seama că e copilăresc, dar totuși drăguț, adică să ai 10000 de poze cu respectivul laughing)

| ArianaGrande20 a răspuns:

Pai,sincera sa fiu sunt una dintre fanele lui Justin Bieber ar imi place mult si de Naill Horan din One Direction