| SorryMyBad a întrebat:

Hey,voi incepe cu inceputul. Imi pare rau daca am greseli de scriere, am locuit in afara Romaniei timp de 10 ani happy. La intrarea in al doilea an de liceu m-am mutat din nou in Romania. Faza e ca... e un baiat pe care il plac. Nu mi-a mai placut de nimeni niciodata si nu stiu cu ce se mananca chestia asta. El mereu ma tachineaza, dar nu e ca si cum sunt singura. Mereu le ia in brate pe colegele lui cu care a fost in clasele mai mici, dar cu cele noi nici nu prea vorbeste. Doar cu mine. Mereu ma ia in brate, ma atinge, dar nu sunt obinuita cu chestiile astea, asa ca par mereu ciudata. Niciodata nu i-am intors imbratisarea sau initiat o discutie sad cat de mult as vrea, nu pot. Nu stiu cum sa fac asta, e complicat. Si cel mei rau e ca 2 colege de-ale mele care sunt si printre singurele prietene de-ale mele din clasa, il plac. Si mereu cand el vine sa vorbeasca cu mine, ma simt prost pentru ca ele sunt langa mine, de aceea il resping si chiar daca chiar nu vreau, prietenele mele sunt importante. Odata a vrut sa ma pupe pe obraz, dar l-am respins si regret asta asa de mult.
Chestia e ca, mereu il vad cu alte fete. Mereu. Le ia in brate si e mai intim cu ele si nu pot sa nu fiu geloasa. Sincera sa fiu, nu cred ca ma place, probabil de doar un "playboy". Vreau niste sfaturi, va rog sad Urasc sentimentul acela, ca mereu il astept sa vina la mine, dar chiar nu pot sa schimb asta. Stiu ca am scris mult, vroiam sa scriu chiar mai mult, dar las ase. Funda. happy

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai uitat sa vorbeste si sa scrie romineste? ai uitat de tara care te-a sters la fund cand erai bebe? hahehi taradiri dara ti

asa imi plac baietii care manipuleaza foarte usor mintile fetelor prin actiuni banele, imbratisari, discutii si le face sa fie invidioase unele pe altele, baiatul este foarte istet va joaca pe degetewinking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cum sa nu iti placa de un player? Baiatul incepe bine, are tupeu, bravo lui.Propun sa il cunosti mai bine iar daca are timp dupa tine si se deschide, inseamna ca in interior e chiar baiat bun.Sincer sunt slabe sanse sa te aleaga doar pe tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Sti care e problema fetelor carora le plac playerii? ele au impresia ca sunt speciale si ca vor reusi sa schimbe la baiat faptul ca e un player, dar tristul adevar pentru ele e ca sunt doar manipulate si nu isi dau seamawinking laughing) eu consider playerii cei mai isteti baieti

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sunt perfect de acord cu tine!