| Craazy a întrebat:

Hey! Vreau niste status pentru fostul meu prieten. Dar de indiferenta, sa-i arat ca am trecut peste si ca nu imi pasa cu cine e sau ce face. FunDoiii!

Aaaa...sau niste site-uri mai putin cunoscute cu statusuri!

2 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva, UIta'te la tine

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu. da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau
Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste
Eu, imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc, da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!
Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva
N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie
Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva,acel cineva nu e de ajuns pentru tine Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!
cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge, demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi
Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

| LOVEisLOVE a răspuns:

Nu ma-amagi cu vorbe ''puse-n rama '',
Nu fa din despartirea noastr-o drama;
Ce-a fost, a fost! O scurta nebunie,
Si cine stie : poate-o mai fii sa fie!; x

Vei cauta privirea mea, in fiecare "ea" din viata ta!"

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva! Priveste-o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, Te-a uitat nici nu vrea sa te ierte`!

Funda?happy!