| anonim_4396 a întrebat:

Hey. vreau si eu niste statusuri de indiferenta... cine ma poate ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

~~Dupa ce m`ai pierdut iti pasa. Da? Prea tarziu!
~~Fetele cuminti sunt facute din miere si dulceata in schimb fetele rele din Angelli si gheata:X
~~Lady, stai chill! Ei vor ceva serios, le-ai dat tot ce le’a trebuit si i-ai intors pe dos.
~~Nu`mi spune ce sa fac;]ca sa nu`ti spun unde sa te ducii
~~Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
~~ Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă naibii amândoi!
~~i vreauu` oricand libera sa zbor.`Sa stiu ca am trait inainte sa` mor!
~~Felu` ei de`a fii`. Rupe orice concurenta `.
~~Ce`ai patit papusa` de te uiti urat? Ai ceva cu mine? Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?
~~Nu mai inchid ochii la nicio prostie. De azi ca sa stii, accept doar ce-mi place mie.
~~Stiu ca nu ma plimb in cartier cu Ford Mondeo,dar fii tu Julieta mea si eu sa fiu Romeo.
~~ Auzi, papușa? Abține-te, gura mică! Pe tine te apără mă-ta, pe noi nimeni nu ne ridică!
~~Si-ti mai spun ceva din ambitie, pastreaza-ma ca sunt pe cale de disparitie]]big grin
~~Trece timpul si se schimba fata, vorba ei : "Uite fraiere ca se`ntoarce roata!"
~~Viitoru`i prea scurt ca sa-l traiesti in trecut`!
~~Probabil imbecilii perfecţi, Sunt chiar acei oameni care tocmai citesc răndurile astea şi îşi zic : " CE-I CU ASTA? "Şi ştii ce? Get a life! You really need one.
~~Trădezi. Minţi. Loveşti în inimă. Şi doare! Te-ai gândit vreodată că şi eu pot lovi la fel de tare?
~~Nu-mi mai pasă de nimeni şi nimic. Şi dacă ar fi să mă împac cu tine, te-aş lua la mişto un pic!
~~ Diferenta dintre mine si EA? Stii eu il pot face fericit si atunci cand sunt imbracata ♥
~~Te aruncă în braţele altuia că e ocupat, si apoi te face tarfa că l-ai înşelat!
~~ Eu rămân acelaşi om, Las trecutul în spate și-mi tot repet în gând :"Aşa sunt toți, frate!"
~~Cine sunt eu să mă pun în calea ta?! În calea fericirii tale dacă ţie îţi place aşa.
~~ Nu eşti persoana care mă aşteptam să fi;] Normal că nu, sunt mult mai mult decât căutai!
~~Ti-am spus ca nu mai vin, ar trebui sa ma-ntelegi. Daca nu incetezi sa crezi numai ce vrei, pierzi.
~~Faptele mici dau sentimente mari e adevarat, ca ce e usor de inteles, e greu de explicat.
~~Îmi recunosc vina, însa nu cedez şi vezi, speranţa moare ultima, doar atunci când crezi, Căci lacrima de pe obrazul meu e încă vie.Nu pleca capu` nici de-a dracu', ce-o sa fie, o sa fie!
~~Iubesc muzica asta ce are atatea intelesuri si iubesc stilou` asta ce-mi pompeaza-n vena versuri, iubesc zilele f****e printe tutun si hamei, Iubesc noptile pierdute, da` pierdute cu ai mei!
~~Stii;>.; x Dorintele sunt pe gratis >;] Eu Nu!; x
~~Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se întampla voua.
~~Siiii daca ma gandesc putin, nu-i drama`! Scuza-ma putin, dar am uitat cum te cheama!?!
~~Sufletul meu e atat de elastic incat proomit sa profiit la maxim!
~~E genu' meu sa pun suflet in tot, Da' e gresit de tot Atata pot, da' fiind asa creez un antidot Si daca ma calci pe coada, n'am coada, da' e nasol, cainele care nu latra, musca cel mai tare dupa alcool.
~~Parca tot ce-ai face tu ai face dinadins.Parca tot ce stralucea inainte, acum ai stinsParca tot ce-a fost frumos s-a dus si nu mai e...Ca prin magie, ce-mi place mie dispare repede.
~~Acum nu, nu;]nu ne mai numim regii in propriul castelsmug! atata timp cat a fugit printesa din el.
~~Aude ce vrea`. întelege numai ce`i convine`. oftica` te ca nu o doare de tine
~~Este atât de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!
~~Vezi tu? Ea nu stie ce se intampla, dar stie ca o adori.Tu stii ca ei nu'i pasa si asta iti da fiori.Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte.Tu nu o prea minti pe ea...dar EA mereu te minte!
~~Si totusi imi rezerv dreptul de a ma comporta ca o SCORPIE daca sunt tratata prost!
~~Vad ca zambesti, cred ca'ti surade ideea.Ai inima inchisa, dar findca'i la mine cheia. Daca nu'i cea potrivita?! Nu te ingrijora! O sa sparg lacatu' si tot o sa ajung la ea!
~~Am o forta in mine care'mi zice ''Lupta!''Nu o lasa pe proasta aia chiar acum sa te ajunga!
~~Iar am iesit pe strazi, in casa nu mai rezist.De astazi o sa tin regim de vise, sa te uit mi-am promis!
~~Pe scurt? Sunt in bratele in care nu ca TREBUIE, ci vreau sa fiu.Si nu sunt ale tale!
~~Plangi pentru un baiat?! Nu printes'o, ridica capul ca'ti cade coroana.;]
~~Am un zambet fals ce toata lumea il credehappy. Doar sa ii arat fraierului ce pierde!
~~Si te doare cand vezi ca nu'mi pasa si iti zic ''nu conteaza, hai lasa''!
~~Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi'e egal cu ''ZERO'' ce spune lumea asta proasta!
~~Ea? Poi ea o sa te agate ca un cliseu, cum ca semeni cu iubitul ei din liceu.
~~Mii de voci in capu` meu imi spun:''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni.
~~Incerc sa ascund calvarul numit depresie...Si zambesc fals doar pentru buna impresie!
~~De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!
~~Un iad inteligent, e mult mai bun decat un paradis prost.
~~mi-am deschis agenda` la capitolul` EX;]Tu esti cap de lista la minciuni cu` te iubesc`.
~~ Papusa eu` sunt facuta asa, ori ma accepti `ori, PA
~~Zâmbeşte! Chiar dacă de fapt lumea ta se prăbuşeşte`!
~~Vezi tu.`Atat am asteptat sa vedem daca`ntelegi ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii ce sa alegi!
~Eu asa sunt, asa voi ramane.
Daca ma placi e bine, daca nu obisnuieste`te!