| pitikaaaa a întrebat:

Hey vreau si eu un site de unde pot invata limba germana cu gramatica. Dar vreau sa fie pe nivele(cu incepator, mediu, avansat...etclaughing ). Va rog.:Xaaa si in engleza daca se poatehappy MULTUMESC MULT:*

3 răspunsuri:
| Octa_6104 a răspuns:

Pentru engleza intra pe www.marplo.net

| thesmileydreamer a răspuns:

Cum alegi sa inveti germana, e o problema de cercetare a pietei si de selectare a ofertei care te avantajeaza cel mai mult. Ca sa stii de ce sa te feresti, ce sa cauti. si sa vezi daca iti convine oferta eu iti recomand http://www.prietenatagermana.wordpress.com. E simplu si te lamureste rapid. Ideea e ca orice ai face, nu prea reuseste nimeni sa suplineasca un profesor care iti explica numai tie si care te poate ghida.

| alixx_6411 a răspuns:

This free project is for all who are interested in the German language.
For beginners and advanced learners...:
http://leicht-deutsch-lernen.com/......n-download

sau google pentru: free german lessons for foreign students