| zuzatevrajeste a întrebat:

Hey love struck Vreau si eu statusuri de dragoste fericite dar sa fie noi happy. va rog ff mult funda:*

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

• Eu i-am spus : " Nu te voi lasa. mana ta va fi mereu in mana mea!

• A fost o mica joaca parca era o gluma? i bagam doza de fericire din zi în saptamâna!

• Tu reusesti sa ma tii pe picioare! Ma faci sa ma ridic de jos. Chiar daca ma doare

• Pentru ca atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!

• Si daca-l vezi.te pierzi si te gandesti cat de mult ai vrea sa ii vorbesti

• ?•El nu ma dezamageste.nu ma minte.si ma iarta [...] arata`mi tu o persoana mai minunata

• • Eu.Tu si Restul lumii.Tine minte nu conteaza ce-abereaza unii. Ca`s Eu, Tu si Restu` lumii.

• • X Fa-ma sa zbor... X.

• Raman pe veci mereu amintirile ce ne leaga!

• Imi aduc aminte parkuletzul nostru in care ma sarutai; x

• Si esti perfect, dar ma macina orgoliul meu infect!
`
• ; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x

• Stii ca.mi place cand vorbesti in soapta si ma alinti...Cel mai mult atunci cand ma saruti si.mi spui ce simti

• Nu exista bun simt doar buna purtare. Nu exista dragoste, doar senzatie de atasare.

• E perfect. traiesc din plin fiecare moment!

• Daca el e fericit. fericita voi fi si eu!

• Sa te pastrez in amintiri E dreptul meu!

• Fiindca si astazi tu ramâi motivul care m`a schimbat!"

• Zi ca nu te interesez decat eu ` `Si`o sa fiu acolo al bine si la greu`!

• Pentru ca alaturi de ea, nu o sa fii mandru, ci fericit.

• Vreau doar sa te am, si sa ma bucur ca traiesc Printre atatea nenorociri, vreau doar sa te iubesc...

• • Au crezut ca pot sa ne desparta. Teapa fraierilor! Ne iubim mai mult ca niciodata.

• Nu mai pot sa stau. vino chiar acum in bratse sa te iauu.

• Acolo unde suntem "noi", nu mai este loc pentru nimeni.

• Tot ce'am făcut împreuna îmi aduc aminte; x!

• Tu eşti baitul care îmi doresc sa-l vad mai des`

• FAptul ca te am pe tine ma mentine in picioaree

• Tu esti singura speranta din viata mea,Cand ma gandesc la tine mi se umple inima!
• Am nevoie doar de tine, de lovele, si de zile

• Si ploaia asta ma face sa vreau sa te sarut
Si ploaia asta nu ma lasa sa te uit!love struck

• Fara tine lumea mea nu mai are orizont!

• Fiecare are o poveste a sa...Cea ce conteaza este dragostea!

• Daca pleci ai sa gasesti firesc
Sa inveti cum se pronunta "te iubesc"

• Poate sa spuna lumea ce vrea.Tu esti o parte din viata mea

• Ai locul tau in inima mea, si nimeni nu ti-l poate ocupa!

• Ea niciodata n-o sa fie in stare sa te raneasca. sa te insele. si daca ti-a promis chiar o sa te duca pana la stele!

• E atat de simplu si e atat de greu. daca nu e El nu pot fii nici eu!

• si tot ce e mai frumos in viata mea. e doar din vina ta; x

• Eu iti spuneam ce simt de multe ori in miez de noapte,in schimb ea iti spune doar citate dintr-o carteoh go on

• tot ceea ce am facut impreuna, ne va lega mereulove struck

• Imi place sa te iau, sa te duc unde n'ai mai fost, sa fim doar noi doi c'asa'i frumos

• Vreau sa-ti ofer ce ti'am promis! Vreau.viata ta reala sa fie de vis;;]

• As vrea sa am curajul sa iti pot sopti "Jur ca vreau sa te iubesc, dar mi-e tare frica, stii".

• Chiar iti place sa crezi ca poti trai si fara mine? Chiar iti place sa crezi ca rezisti doar tu cu tine?

• e singura iubire cea din inima ei, cea care te inspira si iti ofera mii de idei.; x

• oricat ai alerga, viata inapoi la ea te duce.; x

• • Jurrrr pe ce vrei tuu` ca te iubeeessssc`. si alaturi de tineee`, vreau zi de ziii sa ma trezeeesc! x`

• Ochi pentru toti...Si inima pentru unu` x

• Suntem diferiti totusi ne potrivim...Si am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim

4 răspunsuri:
| An0niiim a răspuns:

Fundita?puppy dog eyes

| zuzatevrajeste explică (pentru An0niiim):

Mersi mult :*

| An0niiim a răspuns (pentru zuzatevrajeste):

Cu placeree:* Mersii si eu pentru funditablushing Esh o skumpaa:*

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa