| Craazy a întrebat:

Hey ya! Cine imi spune niste Statusuri de fite ca asta,, Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Si baietii vor din nou`! DAR NOI.Sh FRUMOASE...Cine Imi da cele mai multe sh mai Cool FUNDA! MerSii Muuult!

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Mi-ai zis ca vrei sa fim suflete pereche, dar mi-am dat seama ca placa asta-i veche
Ochii mei albastrii ies merew in evidenta, doar prin simpla mea prezenta provoc dependenta
De azi iti spun :pa pa! Ramai sqmpule cu ea!
Eaa e fata calculata, Stie cand `sh unde sa t`faca, Cnd`sa radda cand sa tacca, Cnd in ochii tai sa fie singura fata importanta
Pitzipoanca? Neh mai bine Moarta! Mai Bine zis:o Mika vAGABoanta
•Nu sunt o sfanta. Dar nici o bagabOanta happy Respect pentru baietii care stiu sa pretuiasca o fata!•
Pareti FrumOase:-J.Va Credeti Culte... Da` Sunteti prOaste, Sh din Ce in Ce Mai multe!
Mereu Aranjatha...Mereu Parfumatha... Oriqm e Prea Cuminthe Pentru Tne Aceastha Fatha
Esti jalniCa sh O stii prea bine...Nu ma urA cha Sunt mai Buna decat Tne... Uraste`ma ca pr Thau intOarce kpu Dupa mine Chiar sh At cand e Cu tine
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa, Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatie serioasa
impeRfeCta oh go on` Hai laSsa! `. faZza e ca el te aCcepTa`h si asa daca ii paSSa
Nu sunt perfecta…Stiu! Am o gramada de defecte. Da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte!
? Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´

Sper sa-ti placa!:*
Te pup:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sn rea sn smecherita si stiu sa ma fac iubita tu baiete stai atent ca cu ochii mei caprui inima eu ti-o furrrr!
cum ti se pare?
kiss