| ღHoneyBunnyღ a întrebat:

Buna,
cine imi spune si mie statusuri de fite, cool,? dau fundita celor mai multe
love struck

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Oki :*

Sts FitsEeE:

1.Sunt o diva de pus in rama

Nu ca altele o panarama

2.Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

3.Bine arat,bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine

Mor baietii dupa mine

5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate….Dak te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)

– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!

-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.

-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…

-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

HAiNe D fIrMa,PaNtOfI ca ToK fItZeLe-Ss P prIMuL` lOk…

FiTzE RoOz Sh SmEcHeRiThE pTr` Tn TzIN3 MiNtHe

Top roz Fusta mini Tokuri nalte si oki verzi Tu in fatzza mea te pierzi

Daca ne-ar vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura , ci ca una sub centura

Stiu sa invart totul in loc ! Sunt o diva in lumea ta ! Hai fa pasi si gura mica !

Ma joc cu talente si fitze ! Sunt printzesa intre fetitze !

I'a Zapacit Pe Baietzi A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE,Bn Arata Bn sE PoartA,cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos,sunt micutza si versata si de multzi invidiata. Ochii caprui si pielea fina pentru el sunt o REGINA

Sts CoOol:

Same shit….diferent day!It’s all about U…

A happy family is a medicated one

Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.

Stinge lumina, mai lasa doar o raza,/trage cortina… si sa ne facem varza

Cel ce participa la jocuri de noroc se jefuieste singur

Luna de miere este un concediu pe care ni-l luam inainte de a lucra pentru un nou sef. !

Pesimistul zice: "Nu se poate!" Optimistul spune:"Ba se poate!" Cel harnic zice: "Am facut!"

Este adevarat ca "banii vorbesc"; cel mai adesea ei ne spun: "La revedere!"

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia.

Nu furati ! Parlamentarii nu suporta concurenta!

Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

Nu mai intrati pe mess , o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici…

Nu sunt complet inutil, cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii…

Nu sunt? Cautati-ma pe Google !

Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint

N-am nici o problema cu alcoolul ?! beau, ma imbat, cad pe jos… nicio problema !

Napoleon e mort, Einstein e mort, Mihai Viteazul e mort si nici eu nu ma simt prea bine…

Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…

Nu-s….cauta-ma in dictionar!

Oare ce vroiam sa scriu la status?

Pap un mar, daca vedeti "idle" prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat.

Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri…

La inceput n-o iubeam ,acuma o iubesc ca la inceput !

Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

zambeshte.maine s-ar putea sa fii stirb.

Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?

Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.

Cine se trezeste de dimineata… casca toata ziua.

N-am bani de status, I-am cheltuit pe avatare.

Scopul unei glume nu este de a degrada fiinta umana, ci doar sa-i reaminteasca ca este deja degradata." [George Orwell]

"Lacrimile sunt cuvintele pe care inima nu le poate exprima"

"Loneliness and feeling of being unwanted is the most terrible poverty"

"Smile, even if it`s a sad smile, because sadder than a sad smile is the sadness of not knowing how to smile."

"Modestia este singura stralucire pe care ne este ingaduit sa o adaugam gloriei"

"Un optimist vede deja cicatricea de deasupra ranii.Pesimistul inca vede rana sub cicatrice." [Ernst Schroder]

"Ce este un pesimist? Un optimist bine informat" [Grigore Moisil]

When I was born Devil said: "Ohhh...SHIT!competition

Nu am sa iti scriu asa de multe cum au scris ei mai jos dar ti le voi scrie pe preferatele mele:X:X

-Nu-mi da sfaturi ,stiu sa gresesc si singura

-Dragostea se naste in priviri,creste pe buze si moare in lacrimi

-Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai radipa ca ea

-Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ii schimbi pe ceilalti

-Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericita,acum am crescut si mi-am dat seama ca asa este

-Nu-s,cauta-ma in dictionar (eventual la litera D)

-Mare e gradina ta Doamne si mereu isi muta gardul

-Inainte sa-l saruti pe Fat Frumos saruti multe broaste(foarte adevarat asta)

Uite am mai gasit ceva.-sper sa iti placa:*

• Tatal intra in camera fiicei sale si gaseste o scriosoare pe pat. Avand deja ganduri negre, desface totusi scrisoare si citeste:

Dragi parinti,

Cu parere de rau va anunt ca eu am fugit cu noul meu prieten. Am aflat ce inseamna adevarata dragoste si el este un dragut cand gonim goi cu motorul cu toate piercing-urile, cicatricele, tatuajele care ii acopera tot corpul! Dar nu e numai asta. Sunt insarcinata si Ahmed zice ca vom trai fericiti in rulota lui din padure. Vrea sa avem multi copii, ceea ce stiti ca imi doresc si eu.

Am invavat ca marijuana nu face rau nimanui asa ca o crestem pe langa casa pentru el si prietenii lui care ne aduc toata cocaina pe care ne-o dorim. Intre timp ne rugam sa se gaseasca leacul pentru SIDA, in asa fel incat sa se faca si Ahmed bine. Sa stiti ca merita ! Nu va faceti griji in ceea ce priveste banii. Ahmed a aranjat ca eu sa joc intr-un film pe care il fac prietenii lui Leroy si Jamal in pivnita. Deocamdata castig 50 $ pe scena, dar pot sa iau inca 50$ bonus daca sunt cu 3 barbati si un bonus de 100 $ daca se foloseste un cal. Ahmed a zis ceva si despre niste caini, asa ca am mai multe posibilitati. Mama, sa nu-ti faci griji pentru mine, de acum am 15 ani si stiu sa am grija de mine. Dupa cum vezi eu si Ahmed ne-am gandit la toate! Intr-o zi o sa trecem in vizita pe la voi sa va cunoasteti nepoteii. Ahmed chiar se gandea sa-si puna un atas la motor ca sa putem veni cu toti o data!

Va pup pe amnadoi

Fiica voastra, Maria

PS. Tata, am glumit… sunt la vecini, ma uit la TV

Voiam doar sa iti arat ca sunt si lucruri mai rele in viata decat SA PIARDA ROMANIA IN MINUTUL 90 DIN NOU

Asta chiar ca e preferata mea:X:X:X

!Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''-ubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas. Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA. Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste,si probabil cate va iubi mereu:*

XoOoXoOo

6 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Si statusurile sunt de fite? hmm ce tare...

| SMTHING a răspuns:

Mersiiiiiiiiiiiiii

Ti puphappybig grinkiss

XoOoXoOo

| GeorgiaA15 a răspuns:

Asta sunt si n'ai ce'mi face mami alta nu mai face...cand vb eu u sa taci ca oricum n'ai ce sa'mi faci

| ღHoneyBunnyღ explică:

Mai eu vreau statusuri de fite nu cu dnd.bla bla,,,,,,, asa cum e cel de la georgiaA15,,, ma ajuta cineva?

| nicokaty a răspuns:

-DND dnd am zis
-nu fumez, nu ma droghez, nu injur ba bgm *** mi-a cazut tigara in bere!
- Sunt foarte fericit… Nu-mi deranjati fericirea

- Am draci…. caut exorcist.

- Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.

- Mai available ca oricand!

- Invisible… pentru idiotii cu intrebari stupide…

- Daca n-ai avea picioare nu ai purta papuci…atunci de ce porti sutien?

- DND violatorii vor fi impuscati. Supravietuitorii vor fi impuscati iar.

- Hey am ceva ciudat in calculator. Ah, era poza ta.

- Nu sunt anti-social, pur si simplu nu imi placi.

- Nu sunt la comp pentru ca astept sa fii offline.

- Oricine are dreptul sa fie prost, dar si abuza de acest privilegiu.

- La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii

- Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni

- Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.

- Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

- Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.

- Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata.

- Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…. ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!

- Am avut o noapte ALBA! Sper sa nu am o zi NEAGRA!

- Am citit ca tutunul dauneaza grav sanatatii…Asa ca m-am lasat de citit!

- Planeta e plina. Du-te acasa.

- Poate sunt grasa, dar tu esti urat. Macar eu pot tine dieta
.

- Spre deosebire de tine, eu am o viata.

- Stai…incerc sa mi te imaginez cu personalitate.

- Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

- Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

- Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!

- Daca o pasarica ti-a soptit ceva… atunci inseamna ca ai inebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

- Ignoranta ta ma omora…. mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……

- Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.

- Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.

- Azi am avut o zi porno – am fost abuzat de profi, si din fata, si din spate!

- A gresi este omeneste…totusi, a da vina
pe altul este si mai omeneste.

- Cel mai important nu este sa stii … mai important este sa ai telefonul
celui care stie.

- Este bine sa lasi bautura … insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.

- Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

- Am voie sa vorbesc doar cu OAMENI.

| Bety_4982 a răspuns:

Daa amm o gramadaa:X