| Alexia122 a întrebat:

Heyy...

Cum ati reactiona daca iubitul/iubita voastra ar vomita?
Ati sta cu ea/el la baie in timp ce vomita? Gen sa o/il tineti de cap si etc? V-ar fi scarba? Ati curata voi sau el/ea?
Cum ati reactiona daca din greseala iubita/iubitul vostru ar vomita pe voi?

2 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

A mai pus cineva intrebarea asta... la toti va vomita iubitii? laughing

Glumesc. da as sta cu el daca s-ar simti rau si ar vomita. Daca ar vomita pe mine nu stiu ce sa zic laughing

| GreenVoid a răspuns:

Daca iubita mea ar vomita i.as tine parul, daca iubitul meu ar vomita nu i.as tine capul ca sigur poate si singurlaughingDaca e beat/beata si nu poate sa curete presupunand ca.i baia mea, curat eu ca dupa daca am nevoie la buda o sa puta pana se trezeste el. Daca vomita ca s-a stricat la stomac ii dau lamaie si curata el. Daca.i baia lui, curata tot el bineinteles. Daca vomita pe mine tot el va curatalaughing