| danielutsaa a întrebat:

Heyybig grin
Am nevoie de ajutorul vostru..Aseara am vizat ca cineva mai exact un baiat ma strangea de gat..imi poate spune cineva ce inseamna ce se intampla..imi este putin teama sa nu mi se intemple cvsad

3 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Nu o sa ti se intample nimic, inca esti socata de la vis, dar trebuie sa constientizezi ca e DOAR UN VIS.

| PuppetXD a răspuns:

Intr`adevar, unele vise sunt prevestitioare, dar au elemente simbol in ele. De exemplu: sange, serpi, insecte etc. A fost doar un vis, si sansele ca sa se adevereasca sunt minime. Relatxeaza`te si alunga`ti din minte intamplarea asta. Probabil ca subconstientul tau era cam incarcat. Plus ca visele prevestitioare, nu sunt amanuntite si asa de clare cum a fost al tau. Nu`ti fa griji, dupa cum spuneam, posibilitatile ca sa se intample ceva rau sunt minime sau chiar nule. Relaxeaza`te!winking

| danielutsaa explică (pentru PuppetXD):

Ok. va multumescwinking mai astept catava pareri si apoi acord funda:d