| GEORGIGEORGIGEORGI123 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru catelusul meu are putin vopsea pe bot ce se intampla. Funda

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine il speli.
P.S dar ai grija sa nu racesca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are in nas e bine, daca vopseaua este proaspata nu9prea. Cel mai bine urmezi sfatul lui lela. Bafta.

| MiruD a răspuns:

Ia putin tiner si sterge-l pe botic, ca se ia vopseaua, apoi ii dai cu niste apa curata. O sa ii treaca.

| dorin1990 a răspuns:

Nu se intampla nimic, exista un mic risc sa dea cu limba si poate sa il afecteze putin dar cel mai bine e sa-l cureti cu grija.bafta

| STRADI a răspuns:

Curatal poate linge si se imbolnaveste happy