| Mirela67 a întrebat:

Heyy TPU!
Am o intrebare...
Care sunt semnele ca un baiat te place?
Va rog dati-mi cat mai multe semne.
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Încearcă sa fie mereu in preajma ta, te ajuta când ai nevoie, îți zâmbește des, te tachinează, caută mereu motive sa se bage in seama cu tine

| Andreeush a răspuns:

Îți dai seama după comportamentul lui.

| Mirela67 explică (pentru Andreeush):

Adică?

| Andreeush a răspuns (pentru Mirela67):

Felul în care se uită după tine, cum te privește.

| Mirela67 explică (pentru Andreeush):

Mulțumesc! happy

| IgnatVictor a răspuns:

Oricare baiat, care este interesat de o fata, ii va oferi atentie din plin, ajutor cand are nevoie, iar comportamentul lui poate lasa cele mai multe indicii. Mai spune o gluma cu tenta intima, legata strict de voi, devine mai gales cu tine, insa orice este posibil.
Daca chiar vrei sa fii sigura, gandeste-te cum ar fi daca el nu ar fi interesat de tine, adica ce ar face cu timpul lui, daca ar mai fi interesat asa mult in tine, etc.