| YooOlaBolaCuPedale a întrebat:

Care sunt semnele unui baiat foarte timid ca te place, sau nu is semne la baietii timizi? funda, astept cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Sunt semne si la baietii timizi dar nu sunt foarte evidente fiindca incearca sa ascunda acest lucru.
Pai ei de obicei: iti ocolesc privirea atunci cand le vorbesti, incearca sa stea cat mai departe de persoana pe care o plac, in general ei se feresc de persoana pe care o plac sad.
Peace kiss

1 răspuns:
| Mary_5158 a răspuns:

In primul rind cred ca ar fi privirea terorista, sms sinonime, fapte, reactii neasteptate.
imaginatiewinking