| constanta12345 a întrebat:

Heyy TPU, am si eu o intrebare.
Eu am 16 ani,si prietenu' meu la fel 16, ce ziceti,e normal asa? Ne iubim reciproc,nu tin cont, dar oricum ma pune pe ginduri situatia asta.

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu vad vreo problema ca aveti aceeasi varsta din contra ar fi un avantaj si un lucru pozitiv asta. Iubiti-va mult si traiti viata.

| neutrino a răspuns:

Iubiti-va linistiti, amandoi sunteti buni pentru asa ceva. Singura problema este daca sunteti sau nu in stare sa va iubiti "cu masura".

| constanta12345 explică (pentru neutrino):

Sigur ca sintem in stare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc normal, tu la 16 ani trebuia să ai iubit de 26 ani.

Serios acu. ce contează că nu e mai mare ca tine cu 3-6 ani, atâta timp cât vă iubiți asta e tot ce ar trebui să conteze.

| Whateverpfff a răspuns:

Rnormal,adica daca cupluri in care diferenta de varsta e de 10-15 ani se completeaza perfect, la vo ar trebui sa fie floare la ureche din moment ce sunteti de aceeasi varsta.
iubiti-va copii, asta e tot ce conteaza!

| constanta12345 explică:

Mercihappy