| secret700 a întrebat:

Heyy TPU ..deci eu m-am certat cu prietena mea cea mai buna(cel putin eu asa o consideram )si automat m-am certat cu baiatul pe care il plac deoarece el sta toata ziua cu fratele prietenei mele si ei nu vor sa mai vorbeasca cu mine.in fine.mie imi place foarte mult de baiatul acela si ma doare ca nu pot sa vorbesc cu el sau ca nu ma saluta.tot timpul astept sa imi dea buna pe mess pe fb sau chiar in fata.dar asta nu o sa se intample(cred).cum as putea sa ma impac macar cu el? adica mi-a facut prea multe lucruri urate si vad ca pe el nu il pasa de prietenia noastra.totusi am avut o prietenie foarte stransa chia daca el nu stia ca imi place de el.pentru ca nu am vrut niciodata sa arat ca imi place el.el este mai mare si ma considera surioara lui. acum nu stiu ce sa fac ca sa vorbesc din nou cu el.de multe ori m-am umilit si i-am cerut scuze chiar daca el mi-a facut ceva.ce as putea face?

1 răspuns:
| Alinaame a răspuns:

Eu zic sa il lasi pentru un timp in pace, sa nu il mai bagi in seama.Nu ai de ce sa te umilesti pentru un baiat care nici macar nu mai vorbeste cu tinestraight face