| teona125 a întrebat:

Heyy tpu..ma numesc Andrei spuneti-mi si mie ce provocari sa ii pun prietenei mele la web mai perverse vreau raspuns rapid! funda:*

1 răspuns:
| titi14 a răspuns:

Pai da eu cred ca se va supara sa ii pui provocari perverse! Da ma rog! Ai putea sa o pui sa danseze putin sa isi scoata bluza si pantalanoii! sau poate ai putea sa o pui sa isi cumpere o acadea si sa o manance provocator la web laughing! Sa se unga cu frisca si sa se linga laughing! Ai putea ajunge si mai departe daca vrei dar sa nu se supere, tu o stii cel mai bine deci ai grija sa o iei incet si sa vezi pana unde merge gluma!