| Anonimow a întrebat:

Ce sa ii iau prietenei mele de sf Andrei? Funda cel mai bun raspuns.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru ea:

- o bratara de argint sau de aur, in functie de buget, cercei sau alte bijuterii.
- parfumul ei preferat.
- ceas de mana.
- un breloc digital (care afiseaza diferite poze) sau mp3 player.
- o rochie pe care sa o poarte de revelion.
- bluzele, pardesiurile, trench-urile sau gecile, cizmele sau botinele, pantofii sau lenjeria intima sunt daruri destul de apreciate de fete.
- telefon mobil.
- manusi speciale pentru dispozitive cu touch screen.
- o amuleta.
- un set de aromoterapie.
- o cana muzicala.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ouri-femei

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poti sa-i cumperi un lantisor sau bratara finut/a.
O ciocolata si un buchetel de flori.
Un parfumel...
Un "ursache"laughing, o animalut de plus.
Nu ii lua cine stie ce, pentru ca este ziua de nume, nu de naspere. Si oricum va aprecia orice ii vei face cadou!
Bafta!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un animalut*, scuze!

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Nu vreau sa te zapacesc cu 1000 de cadouri asa ca, cel mai simplu si dragut ar fi:
-O bratara
-un lantic
-o inimioara
-un ursulet
La multi ` ani si din partea mea!
Bafta!

| Duucu a răspuns:

Usturoi,serios vorbesc, asa de fun.

| razvi177 a răspuns:

Nu ii cumpara lucruri scumpe neaparat.Cumparai un ursulet care tine o inima in maini ia inimioara inlocuieste-o cu una (nu conteaza marimea inimioarei) care are o poza cu voi doi cand va sarutati. Crede-ma ca ii ceva foarte frumosbatting eyelashes

| RaluNico a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa.i dai ceva simbolic, specific...
ce.ai spune sa scoti cateva poze cu voi doi, pe care sa o pui intr.un album? este ieftin si practic. cu siguranta, ii va placea...
pe langa asta, ai putea adauga un usulet din plushappy