| Thedarangelk a întrebat:

Heyy TPU! Unde pot gasi blugi strimti de barbati, ghete gen Supra sau Air force 1 si tricouri swag? M ar ajuta locatii precise, dar si site uri.Dau FUNDA

3 răspunsuri:
| Oxymorone a răspuns:

Blugi skinny gasesti la H&M cu siguranta, ghete Supra sau Air Force gasesti la Mall si tricouri Swag gasesti la un clothing Spontan sau foarte sigur si in Mall, dar iti spun ca cel mai simplu e sa cumperi online de pe diferite site-uri de incredere, pentru ca sunt mai ieftine. Baftawinking

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute