| Ingridd22 a întrebat:

Heyy. Vreau si eu statusuri pentru cea mai buna prietena! Mersiii'1~! Dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| PinkSky a răspuns:

Buna! Am eu cv:DSper sa.ti placa:)
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

nu am averi dar am prieteni care ma suna sa imi spuna : ai grija de tine ba...noapte buna"

prietenia inseamna sa fii alaturi de prieteni nu cand au dreptate ci atunci cand gresec

Sau pe acest site sunt status despre prietenie/dragoste etc sunt foarte frumoase sper sa.ti placa :
http://annamarya15.wordpress.com/statusurix-2/statusuri/

Sperca te-am ajutat! Si inca cv niciodata sa nu renunti la prietena ta pentru nimic, ea iti va fi alaturi cand ai nevoie nimeni alt cineva nu poate fi ce e ea ^.^ B`bye

1 răspuns:
| PinkSky a răspuns:

Buna! Incearca acest site este unul foarte frumos cu status mai putin cunoscute dedragoste/prietenie/suparare/fite ori ce doresti aici gasesti sper sa iti placa:*
http://annamarya15.wordpress.com/statusurix-2/statusuri/
Funda?:D