| XimenaMoon a întrebat:

Heyyy. ceva urgent plsss. Prietenul meu se cam cearta cu parintii etc. asta nu conteaza aici. Adevarata problema e ca el are impresia ca eu nu mai tin la el. As vrea un mesaj [ sau mai multe, sa am de unde alege] in care sa ii explic ca il iubesc si chiar nimic nu ma poate face sa schimb asta! { poate va ajuta : alinturi : ubile, ingeras, blegule, sufletel }

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine gandeste-te ce vrei mai exact sa ii spui
Asa ai destul timp pana luni.
Vei vedea ca vor trece repede cele 2 zile ramase happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fim seriosi totusi, iubirea nu se explica prin mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic si nu vreau sa te supar, dar intrebarea ta(daca o pot numi asa) e putin cam stupida
Adica de ce trebuie sa iti arati iubirea prin vorbe, si alea scrise prin intermediul mesajelor? Mai bine incerci sa il inveselesti sau sa ii propui sa mergeti undeva doar voi doi ca sa va simtiti mai bine decat sa ii lasi un amarat de mesaj plin de dulcegarii care nici de tine nu e scris.
Asta ar fi propunerea mea, na tu faci ce iti vor muschii
Sper ca totul sa fie in regula si sper ca am ajutat intr-un fel
O zi buna!

| XimenaMoon explică (pentru anonim_4396):

Doar ca ne putem vedea abia luni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru XimenaMoon):

Mai bine gandeste-te ce vrei mai exact sa ii spui
Asa ai destul timp pana luni.
Vei vedea ca vor trece repede cele 2 zile ramase happy

| Randomuser2000 a răspuns:

Ingeras sinucide-te