| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy TPU!:*Ce sfaturi imi dati sa nu imi mai stea parul valvoi?

7 răspunsuri:
| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Cea mai simpla solutie : fixativbig grin

| Purelife a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Buna idee! Nu m-am gandit la fixativ pana acumlaughingthinking

| Issabela26 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti stea "valvoi" poti sa il faci cret cu bucle foarte mari dar poti sa il faci si permanent(ceea ce nu iti recomand arde fffffffffff tare parul) sau pur si simlu il tapezi da r se incurca f tarewinking

| Issabela26 a răspuns:

Pardon eu am inteles ca vrei sa iti stealaughing)))) pai poti sa il intinzi cu placa.....alt cv nu prea stiu ce poti sa fc

| Purelife a răspuns (pentru Issabela26):

Nu as vrea sa il intind cu placa fiindca mi se toaca.Ma gandeam ca poate stiti ceva remedii naturiste sau poate exista ceva la magazinbig grin

| innocentgirls a răspuns:

Intinde-l cu placa happy sau poti sa mergi la salon si ti-l indinde permanent sau daca il vrei cret ti-l poti intinde tu cu ondluatorul happy funda?batting eyelashespuppy dog eyes