| Mariaa321 a întrebat:

ce as putea sa fac sa nu imi mai stea parul asa electrocutat, valvoi..intelegeti. va rog ajutati-ma...dau fundita :**

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Incearca sa aplici cateva picaturi de ulei (argan, cocos, masline, sau chiar ulei special pentru par) dupa baie, pe parul inca umed

6 răspunsuri:
| Delmoniko a răspuns:

Esti creata? Altele se chinuie sa-si faca parul asa, sa ii dea volum etc. Crede-ma, practic asta e personalitatea ta.

| RaluBaby a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Insa ma feresc sa il usuc cu foenul, folosesc balsam si imi intind parul cu placa. Totusi in zilele cand nivelul umiditatii din aer e ridicat, toate trucurile enumerate mai sus esueaza, iar aprul meu isi face de cap. laughing

| mdana a răspuns:

Buna draga mea. Si eu aveam aceeiasi problema pana am intalnit produsele din gama Syoss! Poate tie nu iti merge... sfatul meu este ca dupa ce te speli pe cap sa folosesti indiscutabil Balsam..si dupa aceea pe parul umed sa folosesti serul profesional special pentru tipul tau de par! Il aplici dupa ce te stergi pe cap, pe parul umed si te usuci ( cu feonul sau il lasi sa se usuce singurel, depinde cum esti tu obisnuita)! Eu il folosesc si este o minune. http://www.beautyspell.ro/......izare.html

| Nicolae_Mihaela_1997 a răspuns:

Stiu cum e laughing Si mie mi se intampla de multe ori dar eu cred ca este din cauza materialelor de la haina respectiva pe care o porti. Sau il ai mereu asa?

| AndreeAnn a răspuns:

Buna, pai dupa ce te speli pe cap iei o perie (cel mai bine rotativa daca ai) si in timp ce dai cu peria prin par te usuci pui feonul aproape de par happy! Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?