| dincolodevise a întrebat:

Buna tpu...sunt in clasa a 8a si am de facut un Curriculum Vitae, insa nu am idee ce as putea sa scriu ..ma puteti ajuta? el trebuie sa fi real si pana in prezent dar nu stiu ce sa scriu.cateva idei? mersi mult dau funda/scuze categoria.

4 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Curricum Vitae - Ma numesc dincolodevise happy m-am nascut la Bucuresti in anul 2746, am absolvit Liceul... am frecventat cursurile de actorie organizate de Teatrul Cosmonautilor... cam asa happy Bafta

| Lavinia4you a răspuns:

Buna dincolodevise, eu iti recomand un cv online, este mult mai simplu de completat si util. Iti poti crea un cv online pe http://muncitorul.com

| SerenaVDW a răspuns:

Pai intr-un curriculum vitae..la clasa a8-a scrii in primul rand scolile la care ai invat, apoi diplomele optinute la diferite concursuri.Rezultate asa mai importante... Poti scrie daca ai activitati extracuriculare si poti scrie si daca esti inscrisa la vreun club(gen: actorie, fotografie, etc)
bafta sper ca te-am ajutathappy

| georgelmihaileanu a răspuns:

Poti sa vezi un exemplu de cv completat http://www.cvdesigners.ro/exemple/ si o sa dai seama apoi cum se face