| Diana254 a întrebat:

Hi! Am nevoie de o parere sad. Sunt intr-o relatie de aproape 2 ani si prietenul meu refuza sa facem publica relatia si nu inteleg din ce cauza. La inceput voiam eu dar acum nu vreau sa-i mai cunosc nici prietenii, nici pe cei din familie deoarece am suferit destul din cauza lor.Am incercat sa ne despartim dar nu putem sta despartiti sad Astept un raspuns va rog sad. Ce as putea face sa ma impac cu ideea sa-i accept parintii si cunostintele?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt multe motive pentru care cineva nu vrea sa faca public o relatie, de la faptul ca mai are o alta iubita sau poate nevasta, pe undeva, pana la ideea ca ii este rusine cu tine.

| OldSoul a răspuns:

Eh, ia partea buna, cel mai probabil o refuza si pe cealalta tipa cu care are o relatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Foarte subtil laughing

| vocea a răspuns:

E clar ca nu te place si are pe alta fiindca nu vrea ceva serios cu tine, eu zic sa renunti la el si sa cauti un barbat care te merita.

Răspuns utilizator avertizat