| alexhandsport a întrebat:

Hi'! Am o intrebare la care astept un sfat. Eu m-am mutat de la profilul de mateinfo la biochimie intensiv engleza unde fac 5 ore de englea pe saptamana, ce sa fac sa invat vara asta engleza pentru ca nu prea stiu engleza asa de bine deoarece nici in generala si nici pe clasa a 9a la mate info nu am avut profesori buni, dar acum la bio chimie sunt cei mai buni prof.

Ceva carti pentru invatat, site-uri, sfaturi? Va rog...

1 răspuns:
| enzodemes a răspuns:

E mult mai bine ca la mate-info.Am fost la profil de mate-info și la bac de abia am reușit să scot media 5, mi s-a părut o matematică prea grea.E bine că ai ales așa.