| LuckyFf a întrebat:

Hi! As vrea si eu niste statusuri dar care sa fie origianle sau daca nu vreau niste statusuri versuri.

Multumesc.love struck

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea, nu lasa lumea sa schimbe zambetul tau.

Chipul care altadata de frumusete stralucea
Era indurerat si parca
De soarele cald se frerea

love struck sad straight face happy

*Prietenia inseamna sa-i dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face!

Oldies but goldies love struck as we go on we remeber all the times we had together and as our lives change come whatever we will still be FRIENDS 4EVER

Trec toate,asa se spune,insa nimic nu trece fara sa lase urme

Cand plang nu simti :X cu roze nu m'alinti happy tongue

Am sa ies din casa big grin
Sa ma plimb pe strazi happy
Si de nimic nu-mi pasa love struck
Stiu ca u ma veghezibatting eyelashes

Doar langa tine pot zambi :X

Ori ne iubim,ori nu ne mai iubim delocthinking

Let the sunrise straight into your eyes love struck

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula,ci punct love struck

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile or sa te impiedice sa vezi stelele!

I've lost the use of my heart, but I'm still alive

Realitatea bate platourile de filmate.Viata`i frumoasa si fara efecte speciale

Sj e normal sa fiu aSa cand de la cei dragi, in loc de sfaturi auzeam "Treaba ta ce faci"!

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ca multe vin si trec chiar`

daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [ ]

Forever and always I`ll be there for you...

"• Timpu` e ucigashu` perfect.Ne om0ara cu fiecare` gura de aer trasa in piept. •"

Ia`ti liber de la stress pentru o vreme.Nu`ti mai bate capu` uita de probleme.Fa cumva si mergi mai departe.Stii ca poti.Stii ca se poate.Sa privesti in spate n-are rost.Nu o sa mai fie ce a fost :-x

• Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget

A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future

A friendship that can end, never really began

A friend is one who believes in you when you have ceased to believe in yourself

inchide ochii si te va duce.foarte departe!? ai grija.e posibil sa nu te mai intorci

Imi pare rau de ce s-a intamplat ~ Imi pare rau de noi cateodata love struck

Nu uita,ca tu ai ales sa te-ndepartezi,ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi, si in gand, raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri.

Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte...

Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea.

One mistake can cost you...

Incerc sa ascund calvarul numit depresie.Si zambesc fals doar pentru buna impresie!

Ma afund in intunericul greu,
Aud o voce si simt o mana pe umarul meu.

Ce fericiti eram ca am gasit ce-am cautat atata vreme
Cu tine am uitat de necazuri, probleme
Dar normal dezamagirea si-a facut prezenta la un moment dat
Si-am aflat ca nu esti ceea ce-am sperat sa fii de fapt straight face

Abia acum incep sa simt ploaia rece
Si-aud aceeasi voce care spune:
"Lasa totul trece!"

Nu mai pot sa vad in ochii tai ce simti
Si-mi vine sa plang, dar strang din dinti
Si-atunci cuvintele sunt lacrimile sufletului meu
Dar numai eu stiu daca mai e sau nu al meu

Si vreau sa te intreb:
"Cate suflete te-au urmat si s-au pierdut?"

Acum incetul cu incetul am realizat
Ca tot ce mi-a ramas de la tine sunt 2 poze...
Si amintiri in care eu tineam la tine...
Si tu...

Da` n-am nici un motiv sa spun ca n-am tinut la tine
De cand am spus ca "mai vorbim" au fost zeci de suspine

Si-inca te-as mai vrea
Daca ai intra prin efractie in viata mea
Dar as fi mai rece, caci acum stiu
Tot ce-i frumos repede trece

Si inca te'as mai vrea...
Chiar daca ai reveni la fel in viata mea,
Dar as fi mai rece, caci acum stiu
Tot ce'i frumos...repede trece

Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros
decat lacrimile celor ce plang!

Nu intelegi cum ieri a fost dependenta azi nepasare.
Si stiu ca e greu sa vrei dar sa nu poti sa-i dai uitare.

Les choses changent rien n’est eternelle!

Il n’y a pas de debut sans fin, aprecie l’instant present.

Skillet - the last night
leave me alone - the veronicas
Scorpions - Send me an angel
i hate evreything about you - Three days Grace

Tine minte` Ca o lacrima adevarata e rece`La fel ca si ` timpul care numai trece!`Am doar simple regrete`iar ce`a fost intre noi`Doar false Sentimente!:

Stai te uiti la poze dar n`au niciun efect in schimb daca inchizi ochii Mereu iti aduci aminte de cel mai frumoos moment; x

1 răspuns:
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com sper sa gasesti ce vrei tu:*