| Fireheart1996 a întrebat:

Vreau si eu statusuri, versuri in engleza. fundita pentru cele mai bune tongue

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Versuri in engleza :
When you smile, the whole world stops and stands for a while 'cuz you're amazing just the way you are";

Loving you is wrong, but i don't wanna be right;

The two of us tonight we can make it last forever

We're in the neon lights, it's just you and me together;

The reason why everyone wants to feel "love" so much is because it's the closest thing to "magic";

Good and Evil round and round before your eyes will play This dead world will come to life and try to take your love away Don't you ever lose what's there... deep inside your heart...;

You're the voice I hear inside my head,The reason of my feeling, I need to find you, I gotta find you;You're the missing piece I need, the song inside of me, I need to find you, I gotta find you...;

But you can't hold on to water, it fills you up but never stays, it's only good to wash away today. And you're loving me like water, you're slipping through my fingers such a natural disaster love;

"A day without you is like a year without rain"

"Who owns my heart? Is it love or is it art? 'Cus the way you got your body moving got me confusing and I can't tell you if it's beat or spark"

" And so the lion fell in love with the lamb"

if I am, I am most definatly going through withdrawl, so please, stay,
talk, I will return within seconds.

. Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too
nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that’ll make you
smile

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt.

"Nobody has ever measured, not even poets, how much the heart can hold."

"I don't wish to be everything to everyone, but I'd like to be something to someone."

"Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart."

"There is only one happiness in life: to love and be loved."

"For beautiful eyes, look for the good in others. For beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
si statusuri :
site : Http://sweety-things.weebly.com/ , http://annamarya15.wordpress.com/

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa!

Crezi ca ma faci geloasa cu tarfa ta`?Nu fraiere! Chiar nu imi pasa de ea. Asta este ca sa vada "prietena" ta. Ca tot eu sunt viata ta!"

FetitSa a răspuns:
raspuns ales
E dulce si uite asa te seduce

sa te iau ! Sa te am ! sa ma ai ! O copilarie,o chemare,o fata,o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre ! tOate fetelle majOre iau lectii de la minOre !

arata bine bruneta, dar e fata calCullata,care stie cum si unde sa te faCa;stie cand sa rada,cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie,singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege?abereaza? spune`i PA si se calmeaza !

eSte mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge !←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?!

2.Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.

3.Prea dulce ca sa fiu light.

4.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

5.Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.

6.Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

7.Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

8.nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

.Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

"Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!".

Ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta!:

Sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata si de zdrentze copiata!:X

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

Te DaI sKhUmPa DaR eU tHe StIu De CaNd ErAi La ReDuCeRy

Sunt smechera si versata de baieti sunt adorata!

Sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere!

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit!

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI diN tURNu De LA oBAMA ba’h .HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat.DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

♥ ` Câиd viиe ` vo®ßα ` De ` Iußi®e ♥` ßαby ` Spuиe`ℓe cå мå αi ` pe мiиe `:╳ •

"҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢α®e αu ¢ℓαså`

↑`Tε iubεs¢`♥ dαя nu`тi pαsă … Mi`ε doя dε тinε`♥ dαя nu тε inтεяεsεαză …`Tε doαяε`n p*lă`╧ dε¢i lαsă `☺`¬

→`♥`Àя †яεbùi să vεzi ` `αdεvăяα†εℓε vαℓσri`. Nù †σα†ε pi* sεxy`s `=p~ ¢σмσri`♦`҉

G®ew` så åjungi ℓå eå , ƒi®esc ! Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc `♥`

`Re¢oмαиd ßåietiℓo®` :╳ så-si ţiиå`` t⮃eℓe îи ℓeså.`!`☼
A®αtå`i că ø iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst` ● Pune`ţi d®αq şi tu ø dαtă ╚»`iniмα `n ƒøℓøs`:╳

Iußeste-ø иu`мi pαså `:] Påst®eαz`ø `de tøt .╚» Iα® pe мiиe ` P®iveste`мå . Si ℓiиge`te pe ßøt ~`=p~ `

♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*

♥`Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†`!`Ce мor†ii †ăi ``†i-aм ƒăcu†` ` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`

`♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`

S†iu cå vяei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vяei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳

•Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~?Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†`:X `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†`•

Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil

Sunt fitzoasa kat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fatha adevarata :*

Taletul meu e unicat& shy de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zs mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt den Angeli si Gheata].

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

E0 nuu vreauu sa`tsi lasi c***a ptr 0chii mei, nici prietenii tai . Viatsa merge inainte 0rice s`ar intampla, ai grij` de vagab0anta ta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi . Iubesti pe cineva
"
".Iubeste`ma pana la epuizare` .Risca totul ptr` mine .te tzine`?…""
"
"Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

"NU sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,,, hai sa facem o`ncercare , sa vedem care pe care.,,
Ea nebune mea.Nustu Cum sa`ti zic Dar pe langa mine tu esti un nimic![[Stiu nebunu`le ca Tie dor de mine ca Tie dor de noi K ma vrei inapoi.]]
Te vezi Mare piesa? Sau te Crezy Vreo Contesa? Esti Doar O Falsa Printesa. Iti dai aere de diva. Si Pe la Spate Le intorci pe toate

♥Nu poate niciun dezastru sa ne faca rau ne desparte numai Bunul D`zeu:X sy 2012 de`ar venii de 10 ori la iubirea noastra mare vom fi supravetuitorii♥
。◕‿◕。mi-ai fost barbat,mi-ai fost gagic,iubit sy frate.Am uitat de tne sy am plecat departe}{。◕‿◕。
-» baTe TaRabaneLe Ca.n aRabia # Ca Sa iaSa La jOc nevasTa Ta # Sa auzim baLanS oRiGinaL # BaTe pe sistem oRienTaL # TaRabaNa baTe Ca vRei sa.i faCi pLaCeRea ei # Ca DaCa se simTe Bine Dai ToTi baNii Tai
-» Ce.a mai Ramas Din ea # Din iubiRea mea Sh` a Ta # Mi.ai spuS ca vRei sa.Ti vezi De dRumuL Tau # FaRa sa ai paReRe de Rau # SufeRinTa sa mi.O cRezi nu vRei # esTi LaCrima Din Ochii mei ~ ●

"".Ea nO Are NevOie De Uh Cca Are Pe Buze GlOsS Sh`Are P Fata`Un Zambet DeLiCiOs Ea E Cca Aeru` ->Te LAsSa Farh ReSspiRatie.
BlOndh,Ochi Ccaprui, SurSsa Uh de InspiRaTie !:
`pTr`Uh ` MoOr` nO `Ma `LasSa `Q `dOor `Lumina`OchilOr`;;X
Ma` Vorbesti Da ai Vrea Sa` Fi ca Mn . .
.Ma Invidiezi Ca Nu Ma Comport ca Tn . Dar Am Uitat Sa` Ti zickk Tu Esti o TarfaaA Eu Sant Un Vipp Un StAr MuLt Pr3a HaLaDiT"""
""Am RuPt TzArA AsTa’N DoUa Cu O SmEkErIe NoUa,Cu VaLoArE De TzIgAnK Sh HaRfE De InDyAnK, aStA’i StiL CoLuMbIaN,ZaPaCeSc OrIcE TzIgAn,Na’ TaLEnT AmErIkAn K DoAr Eu SnT NuMbEr oNe"""
"ConTinua Sa Faci’…Pe ProasTa.Ca O Faci Byne!Esty Prea Mik PTr Un Jok.Atat De MaRe’ Chiar Daca’l Ai LanGa Tine`.RaMai Q ResTuRy De La Mne` Ai Vrea U Da`…Nu Se PoaTe.rOoZa Le Are Pe ToaTe!

Se Oftica Fraierele TOate ca m’am intors.Ati Ajuns Pe Jos Mai Datzi’va in Zloboz.Ati Crezut Ca de Mine Ati Scapat.Da nu e TarFelOr Chiar asa.Sunt Mai Aproape De el Decat V’ati Imaginat
tine-ma aproape pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce erai ocupat sa colectzionezi pietricele"

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

Sper ca te-am ajutat:X
Funditza?
m`aY vanDut De cAte oRy ay AvuT OcAzyA….daR jTy zyk Cva Bayatu mEu?;x….yeO nU Te VanD… eu Te Dau DeGeAba """

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck,ca si mie imi convine smug

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!
funda?;;)

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

"When you smile, the whole world stops and stands for a while 'cuz you're amazing just the way you are";

Loving you is wrong, but i don't wanna be right;

The two of us tonight we can make it last forever

We're in the neon lights, it's just you and me together;

The reason why everyone wants to feel "love" so much is because it's the closest thing to "magic";

Good and Evil round and round before your eyes will play This dead world will come to life and try to take your love away Don't you ever lose what's there... deep inside your heart...;

You're the voice I hear inside my head, The reason of my feeling, I need to find you, I gotta find you; You're the missing piece I need, the song inside of me, I need to find you, I gotta find you...;

But you can't hold on to water, it fills you up but never stays, it's only good to wash away today. And you're loving me like water, you're slipping through my fingers such a natural disaster love;

"A day without you is like a year without rain"

"Who owns my heart? Is it love or is it art? 'Cus the way you got your body moving got me confusing and I can't tell you if it's beat or spark"

" And so the lion fell in love with the lamb"

if I am, I am most definatly going through withdrawl, so please, stay,
talk, I will return within seconds.

. Cute enough to make you look twice, Sweet enough but not too
nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that’ll make you
smile

God made mud, God made dirt, God made boys so girls can flirt.

"Nobody has ever measured, not even poets, how much the heart can hold."

"I don't wish to be everything to everyone, but I'd like to be something to someone."

"Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart."

"There is only one happiness in life: to love and be loved."

"For beautiful eyes, look for the good in others. For beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."

sper ca tiau placut!