| TVD13 a întrebat:

Hi guys!:X
Ce parere aveti despre lesbience, homosexuali sau pers din astea eu una nu am nimic cu ei dar am auzit multi oameni care zic ca sunt `scarbosi` sau ceva de genu asta.
Voi ce parere aveti despre ei?big grin

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pai, normal al fi ca barbatii(genul urat) sa fie impreuna cu femeile (genul frumos), dar tinand cont de lesbiene, mi se pare ceva firesc ca ceva frumos sa traga la altceva tot la fel de frumos, insa despre homosexuali(gay) nu mi se pare normal ca genul urat sa traga la altul la fel. parerea mea!

| AmnesiacNotebook a răspuns (pentru SamSon):

În primul rand că bărbaţii sunt numiţi sexul tare, nu sexul urât! Şi vă rog, ia mai încetaţi cu răspunsurile astea de genul lesbienele sunt ok, dar homosexualii sunt scârboşi de-a dreptul! Homosexual, deştepţilor, e cineva care e atras de sexul opus. Unei lesbiene i se poate zice homosexuală!

| SamSon a răspuns (pentru AmnesiacNotebook):

Da, da, ma bucur ca ma contrazici! Mai bine ar fi sa nu te mai preocupe lucrurile astea care nu isi au rostul. peace! no reply please

| pedobear a răspuns:

Nu am intalnit pana acum lesbiene. Asta poate pentru ca nu am fost niciodata in insula Lesbos. De fapt nu am fost deloc in Grecia. Oricum imi plac mai mult turcoaciele si nasul lor acvilin. Dar hei...sa stii ca nu sunt xenofob.

| αηηα a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza.
Adica, sunt si ei oameni, ce naiba!
Totusi, nu mi se pare ciudat sa se sarute doua fete, dar mi se pare mai ciudat sa se sarute doi baieti...