| anonim_4396 a întrebat:

Hi. In aproape 2 saptamani se termina scoala. Problema mea este legata de festivitate. Putem sa ne imbracam cum vrem, iar eu am als o rochie cu niste strampi negri. Rochia este crem pe un umar, cu o banda neagra la talie - din material -, putin larga de la talie in sus, iar in jos mulata. Ca lungime este de vreo palma jumatate- doua deasupra genunchiului. Dar la incaltaminte nu am nicio idee. Nu prea as vrea sa aleg pantofii cu toc, totusi este festivitatea sfarsitului anului scolar. Nu vreau sa fiu nici prea eleganta. Ma intrebam, daca nu ma hotarasc destul de clar asupra unei incaltari, pot merge in bascheti inalti - de o palma si putin incepand de la glezna - negri de piele?

1 răspuns:
| xXxdaaaXxX a răspuns:

Nu prea merg baschetii..eu iti propun niste balerini crem sau negribig grin