| anonim_4396 a întrebat:

Hi!

Mi-am cumparat un lac de unghii de la avon si observ ca nu mi se prinde de unghie.

Dupa ce ma dau cu el pe unghie se strange intre-un loc si nici nu se usuca.

De ce?

Si ce as putea face? (mentionez ca a fost 10 lei)

Funda

Răspuns Câştigător
| Dheutsik a răspuns:

Atunci inseamna ca a expirat.Asa mi s.a intamplat si mie. Poti sa iti cumperi alta sau sa faci o reclamatie(in general reclamatiile nu te ajuta cu nimic, dar cine stie?). Funda?big grin

4 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Poate este expirat dar poate sa fie de acela care se crapa

| Dheutsik a răspuns:

Tot la 10 lei este cel ce se se aplica pe alt lac de unghii si se "crapa".Te sfatuiesc sa citesti instructiunile de pe cutiuta neagra in care ai primit lacul(sunt si in lb romana) sau sa te mai uiti o data la descrierea produsului din catalog.Baftahappy

| anonim_4396 explică (pentru Dheutsik):

Nu este din acela care se crapa, este lac normal sigur

| Dheutsik a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci inseamna ca a expirat.Asa mi s.a intamplat si mie. Poti sa iti cumperi alta sau sa faci o reclamatie(in general reclamatiile nu te ajuta cu nimic, dar cine stie?). Funda?big grin

| KeShaAbout a răspuns:

Inseamna ca e de proasta calitate. Poate are un defect destul de des intalnit: in sticluta, oja arata normal, uniform sau are o partecare arata cam ca o apa colorata cu putin praf? Daca arata uniform in sticluta. pfffff. Incearca cu base coat si daca TOT nu merge fa reclamatie. FUNDA?