| Roxana12_9228 a întrebat:

Hi TPU! as vrea si eu niste statusuri interesante! poate sa fie si de dragoste si de dezamagire in dragoste si comice plz ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Claudia_8122 a răspuns:

Do you miss me? I don`t care

Fericita.nepasatoarewinking Ia zi doare?

Ştiu că fetele sunt pentru, adoră sentimentu’ de a fi întotdeauna-n centru. love struck

Mereu s`a vorbit, s`a criticat despre trecut.Conteaza ce vei face azi,nu ce ai facut!winking

Acum vreau sa intru in lumea ta, se poate?! blushing

Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente!; x

Spui ca nu mai poti,ca nu mai suporti, ai ceva`n suflet si nu poti sa-l scoti!winking

Doamne, imi fac si cruce! Cand vad cate-o panarama ce bine o duce! laughing

Noua, ne-a fost dat sa ni se impleteasca drumul. Fara sa stim, cand simtim parfumul love struck

stiu cum sa fac tot pOsibilu` sa mi se simta lipsa de unde am plecat!

sti ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine laughing

Toti o sa-ti spuna "te iubesc". complimente ce te fac sa zbori, ei te mint de un milion de ori! happy

Lasa`ma sa-ti arat cine sunt si ce simt!; x

Spun ca nu`mi e dor. Sincer. MI`e DOR!

Daq nu bei, nu fumezi. Esti treaz. N`ai nici`un HAZ!

Acum, totusi dup`atata timp inca mi`e dor...Shi dor unele momente`ncep sa cred ca niciodata nu mor!

Timpul vindeca ranile,dar uneori le intareste!sad

Ce minune ca esti...ce intamplare ca sunt! smuglove struck

Daca nu te caut inseamna ca nu mi`e dor :*

Toate la timpul lor. Roata e rotunda. Intr`o zi se va intoarce!

Ambitia te ajuta, dar orgoliul te distruge!

Imi place cand ma suni si nu`mi zici nimic important. Doar ca ti`e dor de mine. love struck

Unii zic:"Pai pana cand o viata amara?". Frate,niciodata nu am crezut c-o sa doara!

Nu exista dragoste,doar senzatie de atasare!

Timpul trece lent! Am nevoie de tine urgent!

Dc merg fetele vara la mare? Sa schimbe apa,aeru si fraierulaughing

Cand vine vb de iubire...tin POSTlaughing

Ma gandesc ca maine e doar o zi tampita straight face!

Ca cica visele se sting de parca le scoti din priza...laughing

Daca ai fi un cantec,tu ai fi refrenu`:X

Ea nu-i ca restul`,ea e pur si simplu ea!

I love my life,this because you are my life!:X

Sunt eu,tu si restul` lumii. tine minte: Nu conteaza ce abereeaza unii!:X

Nu sunt ca alea pe care le prosteai,doar cand zambeai, si le faceai sa-si dea palme cand plecai!winking

Cainii nu m`au muscat niciodata. Doar oamenii.smug

E mai bine sa fii nefericit de unul singur, decat cu cineva.laughing

Am fost intr-un calendar, dar n`am venit niciodata la timp.happy

In prietenie iti spui secretele, in dragoste ti le ascunzi. laughing

Te plangi ca lumea nu te mai iubeste, dar n`ai habar.Ca tot ce ti se intampla acum e normal.Sunt doar simple consecinte, cei dragi dispar.Cand esti avar, sentimente apar mai rar

Nu e totul perfect...dar o sa fie!

Doar tu ma faci sa ma simt ulalala:X!laughing

Indiferenta ta, raneste sufletul altora!winking

Vrei nu vrei se-ntampla-n viata sa mai si cazi.Nu te mai gandi la maine ca uiti ziua de azi.winking

Somebody told you, how much I love you! love struck

Tu ma asteptai sa vin caci asa am promis. Dar acum eu sunt cea cu telefonul inchis.winking

Ma omoara gandul ca vreau sa te vad si nu pot sad

De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

La maxim eu la tine tin nici mai mult, nici mai putin love struck

Si as face tot ce vrei sa te vada inca odata ochii mei. love struck

Viata ta e roz dar carioca e la minewinking

As vrea sa te dematurizezi sa vii in ploaie si sa visezilove struck

Si eu am plans, si eu am ras.Si eu am rabdat! Insa, si cu lacrimi in ochi.Tot am luptat!; x

Fetele n`au defect, doar un machiaj perfect smug

Si totusi, nu pot sa ma abtin si te intreb:"Cand nu o sa mai fie frumos ce o sa faci?"winking

Ma bucur ca e o domnisoara care prezinta stirile.ca`ntodeauna vestile proaste le aduc femeile laughing))))))))))

Daca pur si simplu nu`ti convine stanga imprejur si fa`ma sa imi fie dor de tinewinking:X

Cred ca ai probleme cu ochii, nu'i poti dezlipi de la minelaughing

E felul meu de-a fi :X.n-ai inteles tu.v-a intelege altul in alta zi :X

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor: Lipseste EA! "love struck

Fac ce`mi trece prin cap. c0nstienta ca orice as face 0 s` scap!

Era o scena in care ne injuram` si imi spuneai ca daqa nu ma potolesc m`arunci pe geam.laughing

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată. Simplă. Dar totuşi COMPLICATĂ!

Baby don`t worry! You are my only; x!

Avem povestea speciala din viata asta banala!; x

Daca n`ai fi tu. mi-ar ramane gol sufletu! :X

Nuu` mai visa frumos, realitatea este recewinking

2 răspunsuri:
| anddanny a răspuns:

Dansez cu pozele vechi, incepe sa mi se faca dor
De cum eram cand eram copil atunci credeam ca pot sa zbor.
Ma credeam nemuritor, erou sa schimb lumea in bine
Si intr-un final nu am reusit decat sa ma schimb pe mine.

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

| BelieveMe a răspuns:

"Urmatoarea statie :Boulevard of Borken Hearts"
"Since I looked for the first time in your eyes I knew you were the one for me"
nuprea am inspiratie acum sad dar sper
sa-ti placa