| JoeBahaos a întrebat:

Cum sa zic...nu stiu exact... eu sincer o consider o problema. Am 16 si pana la varsta asta nu am avut nici o prietena... Stiu, pare ridicol dar e adevarat, asa ca as dori niste sfaturi de la cei mai "experimentati". Multumesc?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu e deloc ridicol,nici eu nu aveam la varsta ta iubita si care era problema, cand le aud pe uni zici ca au cancer si fara o iubi sunt in pragul morti, ce naiba poti trai si fara o iubi si inca foarte ok, la varsta ta invata ceva lasa iubi ca cu iubi nu ajungi departe in viata, plus ca sa fim seriosi tu ai vrea sex nu relati

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca ai nevoie de ceva maniere, cultura generala, simtul umorului, igiena impecabila, dar si de ceva marunt minim de o cofetarie, o floare, o atentie, ceva.
Success!

| Printesa10TM a răspuns:

Ai rabdare! Probabil nu ai intalnit inca fata potrivita!

| escapegoatxd a răspuns:

Ti-as putea scrie compuneri cu sfaturi care nu ar duce nicaieri.
O sa-ti zic pe scurt.
1. Fii bogat.
2. Sa arati bine.

Probabil o sa fiu contrazis aici de multe tipe, dar tu stii ca e adevarat ce-am zis.
Poate ai noroc si dai de fata perfecta care te place asa cum esti, insa pana o gasesti, trebuie' sa ai una din cele 2 "TALENTE" de mai sus.

| Matei-Andrei_Ionescu_2001 a răspuns:

E cam ciudat sa nu ai prietena la 16 ani dar ma rog, incearca sa fii tu insuti, si vei gasi o fata potrivitawinking