| Caty5 a întrebat:

Uitati care este problema:
-unde si!@#$%^&* imi pot un baiat care sa ma placa cu adevarat, pana acum, la varsta de 13 ani, nu am avut nici un iubit, imi doresc tare mult unul dar se pare ca nu prea reusesc! Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi si fara raspunsuri rautaciuase, funda si vot!

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Buna scumpo... poti sa-ti faci un iubit cu care sa vorbesti, sa te intalnesti, dar trebuie sa stii unde sa te opresti ..pana la urma ce e asa rau sa ai un prieten? eu zic sa ai grija ce baiat iti alegi pentru ca baietii in ziua de azi vor mult mai mult..cauta-ti un baiat care sa te iubeasca cu adevarat ca sa nu regreti mai tarziu.stii si tu ca prima iubire nu se uita niciodata ...eu iti spun toate astea pentru ca am trecut prin multe si te sfatuiesc sa ai grija pentru cine pui suflet pentru ca s-ar putea sa te dezamageasca acea persoana. iubirea vine singura, vine ea la tine. tu nu trebuie sa faci nimic decat sa ai rabdare, sa o astepti. ai toata viata si tot timpul din lume inainte. sper ca te-am ajutat. iti doresc sa nu fii dezamagita niciodata. te pup. ai grija de tine

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Draga mea, ai toata viata inainte. De ce te complici? Tu acum trebuie sa iti traiesti copilaria, un baiat in viata ta ar insemna o grija in plus. Nu te grabi! O sa ai timp destul mai tarziu. :*

| RyugaHideki a răspuns:

Tu la varsta de 13 ani vrei un iubit? La ce iti trebuie?
De fapt..lasa-ma sa ghicesc. Toti prietenii si prietenele tale au deja o/un iubita/iubit iar tu nu ai iar ele rad de tine. Daca tu chiar le asculti atunci ele nu iti sunt prieteni cu adevarati. Nu ai nevoie de un iubit la varsta asta. Dar ce sa ii faci..si tu faci parte din generatia asta noua. daca are o persoana trebuie sa aiba toate ca sa nu fie lasate pe dinafara. Ce sfaturi ti-as putea da? Ai 13 ani..traieste-ti viata. Stai macar si tu pana la 15 ani cuminte dupa vezi ce mai faci.

| Caty5 explică (pentru RyugaHideki):

Nui vorba ca am prietene care au, de fapt nici nu m-am referit la asta! Eu vreau, nu neaparat ca sa experimentez, ci ca sa ma simt si eu mai bine, mai in siguranta, sa nu mai fiu singura, si vreau cu adevarat!