| Cici_6929 a întrebat:

Hi TPU deci so luam de la bun inceput am fost cu un baiat timp de mai bine de un an el 21 eu 16 era o relatzie la distanta (1000km tari diferite) oricum nu e asta principalul existau si certuri si impacari ca si in orice relatie insa citeva zile in urma a vazut la mine pe profil niste poze cu un baiat (pentru mine acesta este ca un frate) si mi-a facut o scena de gelozie cum ca lash fi inshelat cu ala (ceea ce nu este adevarat doar niste poze prietenesti) mi-a pus conditia sa aleg el sau fratele. eu i-am zis ca pe el il iubesc ft mult iar pe celalalt il iubesc ca pe un frate oricum nu a mai zis nimic si sa sfirshit totul mia urat succes in viata personal cu tipul de pe poza. ne mai despartisem de citeva ori pina acum dar nu dura mult. problema e ca nu ma crede si nici nu vrea sa auda ca tipul (22ani) imi este ca un frate. ce credeti despre situatia aceasta si cum as putea sal intorc? il iubesc enorm...

1 răspuns:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Nujtiu.daca te-ar fi iubit si el cel putin cat u il iubesti te-ar fi inteles. eu am renuntzat sa am prieten tot cam din situatia asta. oricum nutjiu dka te iubeste pentru ca dk te-ar iubi s-ar intoarce la tine. exact asa s-a intamplat si la mine; stia ca umblu cu un baiat mai mare cu 2 ani eu am 13 el avea 15 si pr meu care avea 18 stia ca acela imi este ca un frate. a inteles pana la o limita cand tot ca tine au aparut poze pe fb lu fratemi`o de suflet cu mine si cu frmeo si ne-am desp. dupa mi-am dat seama ca nu tinea la mine ca altfel se intorcea si isi cerea scuze chatterbox bla bla. asa si in cazul tau;
dk zici ca v-ati desp de multe ori. poate ca nu e el baiatul potrivit.nujtiu. lasa timpul sa treaca, si poate va rezolva multe, sper sa nu le agraveze cum mi s-a intamplat mie.
succes:*