| Rose98 a întrebat:

Hi, TPU! Eu mai vreau sa slabesc. Stiu ca dietele de tipul acesta nu sunt sanatoase, eu nu mananc mult de obicei dar nu mananc ce trebuie. Am auzit de dieta Ballerina si imi ajunge mancarea pe care trebuie sa o mananc conform ei. Eu stiu ca nu voi slabi un kg pe zi deoarece metabolismul meu nu o sa permita asta, dar oricum voi slabi : - Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
O so tin in vacanta de Pasti, cand ma voi afla la tatal meu care are sala de fitness si pot sa fac si mai mult sport ( fara sport nu faci nimic ) decat pot la mama. Dar imi este frica sa nu pun la loc ce am dat jos. Dupa ce ajung la kilogramele dorite, normal ca nu o sa ma dau pe chipsurii si dulciurii si o sa mananc putin si ce trebuie. Dar daca pun la loc probabil o sa am un fel de shoc, deoarece sunt foarte sensibila. Acum intrebarea ( as prefera, daca exista sa raspunda cineva ce a tinut aceasta dieta sau este medic, dar nimic nu te opreste sa raspunzi si tu ) :
O sa pun la loc kilogramele?

Răspuns Câştigător
| devon a răspuns:

Vrei sa slabesti? eu am slabit intr-o vara 10 Kg si nu am mai pus la loc. vrei sa stii cum?
-lasa dietele in pace
-apucate de sport

multi nu stiu ca daca vrei sa slabesti fara sport nu se poate. am colege care vor sa slabeasca de 2 ani laughing si sau ingrasat mai rau dupa ce au terminat regimutongue

app sunt baiatbig grintongue

3 răspunsuri:
| devon a răspuns:

Si apropo nu slabesti intr-o saptamana. trebuie cel putin 2-3 luni ca sa nu pui la loc

| devon a răspuns:

Datongue scuze si e una tongue( o saptamana de vacanta)

| Rose98 explică:

@devon rolling on the floor App, mi-am dat seama ca esti baiat. Auzi, dar nu erau 2 saptamanii de vacanta rolling on the floor? Eu am 42 de kilograme si 1, 55 si vreau sa ajung la 38. Deci sunt skinny, dar la vara vreau sa ajung la o agentie de modeling si trebuie sa fiu si mai skinny.