| buBuzZyK a întrebat:

Hi TPU

Se apropie ziua prietenului meu insa nu stiu ce cadou sa ii fac.O parere?

Multumesc

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.

| IngerG a răspuns:

Un tricou pe care pe fata esti ti imprimata si pe spate el sau sa fie o singura poza in care sunteti amandoi

| AnaMarya10 a răspuns:

Poti sa ii iei o bratara de argint sau so poza inramata cu tine sau mai frumos o poza cu aman2