| buBuzZyK a întrebat:

Hi TPU

Se apropie ziua prietenului meu insa nu stiu ce cadou sa ii fac.O parere?

Multumesc

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! poti sa-i iei parfumul lui preferat, un ceas de mana deosebit si elegant, un articol vestimentar(camasa, cravata, tricou, pulover, fular, geaca etc), un lantisor cu initiala lui sau o bratara din aur sau argint, un bibelou ori un obiect decorativ, o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Maica Domnului sua cu sfantul al carui nume il poarta, o carte din genul pe care le citeste le si sa-i scrii pe prima pagina o dedicatie din inima, in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui ca il iubesti, iar daca nu optezi pentru carte ii poti scrie cuvintele astea pe o felicitareconfectionata de otne manual, care ii va ramen lui toata viata ca amintire de la aceasta zi a lui, un DVD cu un joc video daca il pasioneaza sa unul cu un film de dragoste pe care sa-l vizionati impreuna de aniversarea lui, o colectie de CD-uri cu muzica preferata, o poza cu voi doi intr-o rama deosebita sau un album cu pozle evoastre de la inceputul relatiei si pana in prezent, daca nu i-ai dat deja unul cu alta ocaize, o cutie de bombiane fine de cicolata in forma de inimioara, o prajitura facuta de tine, un tort delicios pe care sa-i scrie "la multi ani, X! Te iubesc!", o sticla de sampanie/whiski/coniac daca e major. Sper sa iti ajute sugestiile mele si sa alegi cadoul perfect pentru prietenul tau. La multi ani si din partea mea si va doresc sa fiti fericiti impreuna si sa va iubiti mult!

| Neberius13 a răspuns:

Dupa cum am raspuns si unei alte intrebari asemanatoare... a blowjob
My pleasure

| OliverArrow a răspuns:

Ce vrea

| ioanalarysa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. si eu am aceeasi problema. ma gandeam sa ii iau un ceas, un parfum si ceva mare de plus.