| anonim_4396 a întrebat:

Hii ". Peste cateva zile ma voi duce la un majorat.Am ales sa ma imbrac cu niste jeansi destul de mulati,, un sacou negru destul de tineresc si niste balerini negri, iar la par cred ca o sa-mi fac? (mai mult)

3 răspunsuri:
| EmaCha a răspuns:

Pai, ai putea sa-ti lasi parul desprins, si ar purea fi drept sau odulat, cu multe bucle...asta-i parerea mea, nu stiu!
PS:te-ai putea duce la coafor; tipele d acolo s-ar putea sa stie mai bine!

| Sindy02Marty a răspuns:

Imbracamintea este usor de ales.De exemplu tu ai ales imbracamintea mai de examen, dar imi place alegerea ta! Iti sugerez ca parul sa fie cret si dat cu fixativ formula nou!

| anaa08 a răspuns:

Daca poti un sacou cred ca te`ar aranja destul de bine niste bucle finute.