| anonim_4396 a întrebat:

Hii ". Peste cateva zile ma voi duce la un majorat.Am ales sa ma imbrac cu niste jeansi destul de mulati,, un sacou negru destul de tineresc si niste balerini negri, iar la par cred ca o sa-mi fac o coada spic, Ce ziceti? dar nu stiu ce tricou si ce accesorii ar fi potrivite? Niste idei?

2 răspunsuri:
| Cosmmy a răspuns:

Nu ti se pare ca-i prea mult negru?straight face. Incearca sa combini mai mult culorile... Daca iti iei accesorii.incearca sa nu-ti pui prea multe. putine si finute! Distractie Placuta!

| Smiley_4658 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti lasi parul despletit, sa iti iei un tricou alb cu o fundita neagra de dantela, un ceas alb, un inel argintiu, un lantisor finut cu un pandantiv mai special. ceva de genubig grin sa te distreziwinking