| anonim_4396 a întrebat:

Hii ". Peste cateva zile ma voi duce la un majorat.Am ales sa ma imbrac cu niste jeansi destul de mulati,, un sacou negru destul de tineresc si niste balerini negri, iar la par cred ca o sa-mi fac o coada spic, Ce ziceti? dar nu stiu ce tricou si ce accesorii ar fi potrivite? Niste idei? Fundita!//

2 răspunsuri:
| RoXisS a răspuns:

Suna bine...eu as adauga un tricou\maieu in dungi sau daca nu ai ceva simplu oricum fara imprimeu si un Colier XXL si ca pata de culoare ceva cercei mici rosii sau albastri pentru ca se vor observa daca iti impletesti parul si o geanta de culoare cerceilor.
Va fi o tinuta chejual superkiss

| denisamadalina a răspuns:

Salut...eu ti-as sugera sa-ti lesi parul desfacut pe spate. Pare mai elegant. Poti sa ti-l ondulezi putin sa arete mai bine. In ceea ce priveeste tricoul poti sa-ti iei o camasuta foarte la moda. Si accesorii, ar fi bine un lant mai lung negru sau alb. Parere mea este asta. Sper ca ti-am fost de ajutor.