| Houselaurie a întrebat:

Hmm, sunt clasa a 12, incep sa nu ma mai inteleg aproapee deloc cu tata, nu cont, intrebarea care vreau sa o pun e ca, ma tot enerveaza ca sa port ghete ca e frig afara si sa nu racesc, cand nici macar afara nu a nins anul asta,. Maine cica merg sa imi iau ghete?, in primul rand, cum sa merg la scoala cu ghete cand nici nu ninge afara mie si cald de mor cu ele, merg ca un prost cu ghete cand astia vin cu adidasi? Cum sa il conving sa nu port? adica nu am cum orice as spune. Sunt in niste sit de imi vine sa...

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Am impresia ca iti e rusine sa le porti,cand zici ca restul' vin in adidasi, frate, da' stii ca suntem in 2011 si poti purta ce vrei,cum vrei,nu sunt omul care sa poarte ghete,dar cand vad la altii imi plac,adica stilul asta sa iti tii pantalonii bagati in ghete,mi se pare super,daca sunt negre merge sa le porti ca pe adidas,sunt belea. Daca nu vrea totusi,convingel sa iti ia adidas stil gheata ca sunt frumoase si au blana eu am de acum doi ani si inca ist multumit de ele si n-am dat cine stie ce bani pe ele,poate asa accepta sa fii si tu si el impacat,tu cu adidas,el cu ghete, adidas stil gheata smug, trebuie sa le gasesti.Salut

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Spune-i si u ca nimeni nu mai vine cu ghete la scoala, ca or sa rada de tine.ca tie cald cu ele si ca nu tie frigg ...nu stiu