| minioni a întrebat:

Https://www.facebook.com/marialeilapopa/photos cine este fata aceasta? :)

9 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Dar tu nu vezi, fa, ca-i scrie numele la probilul de facebook?
Cat de idioata sa fii sa te intereseze cine e o muiere care n-a facut nimic special si nu iese cu nimic in evidenta.

| Axys a răspuns:

Habar n-am happy cred ca tu esti big grin tongue si vrei like :d

| minioni explică (pentru Axys):

Nu sunt eu, daca eram eu crezi ca mai intrebam, te-ai gandit mult sa dai acest raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tipă din generaţia de " vedete " de pe ask.fm.

http://ask.fm/MiaOmida

| minioni explică (pentru anonim_4396):

Ca zic ca si pe facebook are o gramada de like-uri happy

| Happyjump a răspuns:

Este o fata, si n-am auzit in viata mea de ea

| StalkerSoul a răspuns:

Aceasta fata este Maria-Leila Popa, o fata care n-o cunoastem laughing.

| Me01 a răspuns:

Buna
O fata ca toate fetele. laughing))

| Imstrong a răspuns:

O fata, cine sa fie? laughing