| anonim_4396 a întrebat:

Hy cine stie cum pot sa-mi fac si eu un syte cum e odno sau facebook?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti php, html, css, mysql, ajax, jquery, js, c++ (facebook foloseste si c++) iti iei un domeniu un hosting si gata

| LastocikinOficial a răspuns:

Nu e asa usor trebuie sa inveti ceea ce a zis @suntserios
dar poti sa te apuci cu html, google e la indemana oricui(tutorial html in romana) gasesti tu nu-i vorba dar daca cunosti pe cineva roagal sa te ajute sa te invete cum sa tii hostul sa rezolvi un bug etc. Nu vreau funda dar sper ca raspunsul meu sa te fi ajutat.