| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb cine stie cum pot sa-mi fac un syte...Adica eu sa fiu administratorul exemplu syteul TPU.RO uite asa un syte cum pot sa fac?

1 răspuns:
| AdytzTheWolf a răspuns:

Salut, hmm pai te-as putea ajuta eu sa iti faci doar ca eu nu stiu sa fac site cu.ro la urma, eu stiu lucra doar cu weebly.com, de exemplu iti faci un site cu ce nume doresti atata doar ca la sfarsit nu scrie.ro ci weebly.com, daca crezi ca te pot ajuta ady. wolf este id-ul meu, te ajut cu placere, papa