| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 a întrebat:

Hy......tpu intrebare pentru baieti ...Cum ati vrea sa fie o fata adica cum sa se comporte cum sa se imbrace cum sa-si aranjeze parul cum sa fie vorbareata sa aiba fite sa fie timida sa injure sa nu injure sa aiba tupeu DATI-MI PAREREA VOASTRA PLZ :* :X

Răspuns Câştigător
| Metal666 a răspuns:

Heii ^^ Fiecare cu parerea lui, insa mie mai mult mi-ar placea o fata putin timida, care mai degraba sa iasa afara cu 2-3 prieteni decat sa mearga noaptea la ora 11 prin cluburi. Despre imbracaminte nu prea am ce spune, atata tot sa nu se imbrace ca o pitipoanca. Fite nici gand, la fel si despre injurat. Mi-ar placea o fata care sa aiba in ea feminitate, nu una care sa injure si sa se transforme in barbat ca la fiecare 5 cuvinte sa nu se poata abtine din a spune porcarii. Mai bine emotiva si calma pentru mine. big grin

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Bună.

Aș vrea de la o fată să fie puțin timidă, să nu piardă toată ziua în oglindă ca ceea mai mare grijă a ei să fie frumusețea ei.

Acum pe bune, cine își dorește o fată care să știe doar BAMBOO și 2 jocuri pe facebook?

O zi frumoasă îți doresc.

| 0x11111051 a răspuns:

O fata inalta, sa stie sa gateasca, sa nu injure, sa aiba un caracter timid - linistit.

De asemenea, fata superba ar fi cea care ar zice ca "baietii au intotdeauna dreptate'' big grin big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

Tu deja ai inceput sa visezi big grin
Nicio fata nu o sa spuna chestia asta vreodata.

| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 explică (pentru anonim_4396):

Da... laughing nu cred ca o sa auzi vr-o fata zicand asta laughing

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://files-cdn.formspring.me/photos/20120517/n4fb54a4017d59.jpg

DIn traducere: Barbatii intotdeauna au dreptate. :D
p.S.: Sa visezi nu-i rau, dar cite odata e bine. :D :D :D

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0x11111051):

Poate tricoul ala e facut de un barbat si femeia aia nu stie ruseste happy Cred ca de fapt e ceva in gluma. Plus ca n-a zis ea, era numai scris de cineva.

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imaginea am luat-o de pe un site rus. Si corect, era in gluma.big grin

| adywow a răspuns:

Fiecare are parerea lui, si preferinte diferite legate de par /imbracaminte/comportament.
O fata simpla fara fite care stie sa vorbeasca cred ca asteapta toata lumea.Cat despre restul e fiecare cu parerea