| Libelle a întrebat:

I-ati da persoanei iubite parola de la messenger daca v-ar cere-o? Argumentati(fundita.happy )

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Depinde de persoana cu care sti, de cata incredere ai in ea.Eu de exemplu cu majoritatea fetelor cu care am fost daca mi-au cerut parola le-am dat-o, n-am avut nimic de ascuns, nu are rost sa amagesti, daca am avut nevoie de o aventura de alceva i-am zis chiar daca doare, dar decat sa mint, sa ascund, poate am gresit prin asta, dar fiecare face cum cred.Sa revenim la subiect recent m-am despartit de prietena mea dupa o relatie de 1an si 6 luni, a fot frumos.Nu mi-am schimbat parola, nu am de ce. E prb ei daca vrea sa faca ceva, e constiinta ei...Totul tine de incredere si de cat de serioasa este persoana de langa tine.Conteaza si ce ai in lista daca te cunosc bine, iar in cazul in care cineva ar vbi aiurea cu ei sa-si dea seama ca nu esti tu...Bafta nu te feri sa ascunzi daca ravnesti la alceva.(e parerea mea, poate sa fie complet gresita)

16 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu

| paramore a răspuns:

Deja o arehee heesi eu pe a lui, si nu mi-e frica de razbunare sau stiu eu ceoh go onpt ca am numai 8 pers in listalaughingsi eu la el intru f.rar,doar cand imi zice el ca vrea sa intre la mine

| lovenotsex a răspuns:

Ms si scuze pentru unele cuvinte care le-am scris incomplet.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Nu.Asta inseamna ca nu are incredere in minewinking

| iamaprincess a răspuns:

Nu, deoarece parola mea este ceva strict personal si nu am de ce sa i-o dautongue plus ca asa ar putea sa intre pe id'u meu si sa se razbune in caz ca ne certam sau ceva de genoh go on so, nu i-as da parola mea persoanei iubite (n'are el treaba cu parola mea de la mess), daca chiar ma place imi va intelege motiveletongue

| bOse a răspuns:

Niciodata, increderea se poate dovedi si in alt fel.

| Boniboon a răspuns:

Cat timp exista incredere, sigur ca da.

| ladylove a răspuns:

Da, daca as avea incredere deplina in el.

| brosu a răspuns:

Nu!
Este dreptul la intimitate.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Nu, este ceva personal. Nu i-as da-o, oricat de mult ar insista, deoarece eu una respect intimitatea celorlalti, lucrurile personale, ma astept la acelasi lucru in schimbhappy

| butterfly:X a răspuns:

Hmm.depinde.daca il iubesti si ai incredere in el, poti sa i-o dai! eu sper ex i-am dat o fostului prieten dar faza e ca am ajuns sa ne bagam aproape toate id-urile la ignor de sex opus unul la celalalt si au pornit discutii de aici! chiar si cand ma certam cu el nu mi-o schimbam pentru ca aveam incredere in el! bafta:*

| ßέßέ a răspuns:

I-am dat`o pe a mea si el pe a lui. Dupa un timp au inceput discutii ca "cine e ala?", "ce treaba ai cu aia" oh go on. Asa ca ne-am schimbat amandoi parolele ca sa nu mai existe certuri din astea banale.hee hee

| ZąÑyKąąą a răspuns:

DAhappy prietenu`meu are deja parola mea big grin si. ne-am despartit o perioada. dar nu am schimbat`o pentru ca am incredere in el:d si eu ii stiu lui parola. si:d acum sa argumentezbig grin eu prima data am refuzat sa-i dau parola worried si. a crezut thinking ca cine stie cu cine vboh go on laughing si ma feresc de el.si i-am dat parola sa se convingabig grin sa nu aiba banuieli. ce zici?smug fundita`:* pupici :* :X

| princess87 a răspuns:

Acum depinde. EU una i-am dat-o dar la mine e alta situatie, stam impreuna. Tu daca ai incredere in el poti sa-i dai parola daca ti-a cerut-o

| Ramo15 a răspuns:

Daca nu as avea nimic de ascuns probabil.laughing oricum nu prea ar avea ce sa faca cu eahappy

| Sunshine_5482 a răspuns:

Da... daca ai incredere in persoana respectiva