| AmxMod a întrebat:

Iam trimis prietenei mele un mesaj pe whatsapp, in care scria asa hey esti? si l-a vazut atunci pe loc, si dupa a iesit, si a mai intrat pe la vreo 22:46 si a fost conectata si nu mi-a scris inapoi, a stat pana la ora 23:23 si dupa a iesit, dar in timpul acela cand a fot conectata nu mi-a scris. oare ce are?

Răspuns Câştigător
| puisor98 a răspuns:

laughing daca v-ati certat ininte e logic ca inca e suparata. daca nu thinking probabil a aflat ea ceva si na..asteapta sa-i mai spui tu ceva, sa insisti cu ''ce ai pui\iubi?'' sau cum va alintati voi. ceva tot are happy

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu a avut chef de tine in momentul ala. Fiecare mai are nevoie si de momente de liniste.

| SkyPilot a răspuns:

Poate a vorbit cu altcineva.